RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2195005 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2195005 7.4 Inch Stainless Steel Control OEM Foodservice Equipment
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2195005 |
| Manufacturer Part # | 2195005 |
| Height | 4.8" |
| Width | 7.4" |
| Depth | 9.1" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2195005 Control Erc2 131111 304 Std Pr
