RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2194967 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2194967 4.85 Inch Electric Heater Defrost 400W Durable Metal
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2194967 |
| Manufacturer Part # | 2194967 |
| Height | 3.2" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 17.55" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2194967 Heater Def 400w 220v 1dr
