RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2194811KT prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2194811KT 5 Inch OEM Thermostat Kit Danfoss Metal Bezel and Knob
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2194811KT |
| Manufacturer Part # | 2194811KT |
| Height | 2" |
| Width | 5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2194811KT 120v/60hz With Knob And Bezel
