RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2194810KT-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2194810KT-S 4.8 Inch Control Kit Gas Danfoss S Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2194810KT-S |
| Manufacturer Part # | 2194810KT-S |
| Height | 1.5" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 7.1" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2194810KT-S Kit Control Gdm Danfos S