RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield steam tables and food wells.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2194810 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2194810 2 Inch Thermostat Only Used in Thermostat Kit
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2194810 |
| Manufacturer Part # | 2194810 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2194810 Used In Thermostat Kit (ap# 8011268)
