RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2194784 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2194784 6.65 Inch Probe Sensing Danfoss Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2194784 |
| Manufacturer Part # | 2194784 |
| Height | 1.15" |
| Width | 6.65" |
| Depth | 6.9" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2194784 Probe Sensing Danfoss 86.6 #0
