RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2194783KT-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2194783KT-S Controller Kit with Probes for Delfield Freezers
| Manufacturer | McCall |
|---|---|
| Model Number | 2194783KT-S |
| Manufacturer Part # | 2194783KT-S |
| Height | 1.45" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 7.15" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Denmark |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
McCall 2194783KT-S Kit With Control Knob Bezel And Probes, Delfield 6000xl 6125xl-sh, Temp Range Coldest -5 Degrees / Warmest 5-7 Degrees, [freezer]
