RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2194782KT-S commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2194782KT-S Temp Control Kit with Knob and Probes for Refrigerators
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2194782KT-S |
| Manufacturer Part # | 2194782KT-S |
| Height | 2" |
| Width | 6" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Denmark |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2194782KT-S Temp Control, Kit With Control Knob Bezel And Probes, Delfield 6025xl-sh Ssrri3/sarri3/smrri3-g, Ssrrt3/sarrt3/smrrt3-s, Temp Range Coldest 30 Degrees / Warmest 40-41 Degrees, [refigerator]
