RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2194763KT-S cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2194763KT-S 7 Inch Temp Control Kit With Probes For Delfield 4400
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2194763KT-S |
| Manufacturer Part # | 2194763KT-S |
| Height | 2" |
| Width | 7" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2194763KT-S Temp Control Kit With 2 Probes And Knob, For Single Or Dual Probe Units, Delfield Series 4400
