RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield dish dispensers.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2194759KTS dish dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2194759KTS 5.85 Inch Thermostat Kit Coiled Bulb with Knob
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2194759KTS |
| Manufacturer Part # | 2194759KTS |
| Height | 2.5" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 7.7" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2194759KTS With Knob And Plate Coiled Bulb
