RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2194671 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2194671 6.5 Inch Electric Heater with Heavy-Duty Metal Housing
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2194671 |
| Manufacturer Part # | 2194671 |
| Height | 4.75" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 33" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2194671 Heater 115v 400w 2 Pc