RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2194655 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2194655 5.25 Inch Electric Heater with Durable Metal Body
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2194655 |
| Manufacturer Part # | 2194655 |
| Height | 4.38" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 33.13" |
| Weight | 1.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2194655 Heater 115v 900w 10a
