- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Delfield 2194400 1.25 Inch Rocker Switch On Off Black Red Body
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2194400 |
| Manufacturer Part # | 2194400 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.4" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2194400 Rocker Switch On/off Black Body W/ Red Rocker, 15a/250vac 20a/125vac, 4 Tab Term., Delfield Model Mrrt2-g
