RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2194289 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2194289 1.2 Inch Lampholder Flour OEM Durable Corrosion Resistant
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2194289 |
| Manufacturer Part # | 2194289 |
| Height | 0.8" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 1.6" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2194289 Lampholder Flour 3/600 0
