RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2193958 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2193958 0.875 Inch Strain Relief Bushing Polymer Black
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2193958 |
| Manufacturer Part # | 2193958 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2193958 Bushing Strain Relief 0 0.875