RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2193902 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2193902 4.55 Inch Electric Ballast for 24 Inch Fluorescent Fixtures
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2193902 |
| Manufacturer Part # | 2193902 |
| Height | 4" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 1.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2193902 Ballast R S 120v 24