Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 219379 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 219379 11 Inch Electric Condenser Shroud Kit Metal - OEM
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 219379 |
| Manufacturer Part # | 219379 |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 219379 Cond Shroud Kit Tuc 48f 220/60
