RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2193737 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2193737 2.65 Inch LED Light Bright 60 Watt Aluminum Housing
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2193737 |
| Manufacturer Part # | 2193737 |
| Height | 1.45" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 7.65" |
| Weight | 0.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2193737 Pwer Sply Led Light 60 Watt
