RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2193015 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2193015 5x20mm Fast Blow Fuse 250V 5A OEM Electric Protection
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2193015 |
| Manufacturer Part # | 2193015 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 1" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2193015 Fuse 5x20mm 250v 5a Fast Blow
