RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 21926915 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 21926915 6 Inch OEM Wave Guide Cover for Bakers Pride Ovens
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 21926915 |
| Manufacturer Part # | 21926915 |
| Height | 0.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 21926915 E300 Wave Guide Cover Service
