RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 21926710 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 21926710 14 Inch Medium Solid Tray stainless steel with hygienic finish
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 21926710 |
| Manufacturer Part # | 21926710 |
| Height | 1.45" |
| Width | 13.75" |
| Depth | 14.1" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 21926710 Medium Solid Tray