RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 219185 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 219185 26.75 Inch Gasket to Tuc 27 Drawer OEM Replacement
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 219185 |
| Manufacturer Part # | 219185 |
| Height | 3.5" |
| Width | 7.65" |
| Depth | 13.65" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 219185 Gasket Tuc 27 Drawer 26.75x13x0.5625