Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 2191 30 Inch Gasket Ref 3 Sided for Commercial Refrigeration
Item:
#1130369
Technical details
| Manufacturer | Thermalrite |
|---|---|
| Model Number | 2191 |
| Manufacturer Part # | 2191 |
| Height | 1" |
| Width | 30" |
| Depth | 78" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 2191 30 Inch Gasket Ref 3 Sided for Commercial Refrigeration
