RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2190166 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2190166 Breaker Circuit 120/240V Electric OEM Electrical Component
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2190166 |
| Manufacturer Part # | 2190166 |
| Height | 0.75" |
| Width | 3" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2190166 Breaker Circuit #qo120