RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2190159 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2190159 Capacitor Compressor OEM Replacement - Commercial Cooling
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2190159 |
| Manufacturer Part # | 2190159 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 9.8" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2190159 Capacitor Compressor Sta Rt
