Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hickory 219 Width 3.35 Inch OEM Thumb Screw Stainless Steel with Knurled Head
Item:
#1486981
Technical details
| Manufacturer | Hickory |
|---|---|
| Model Number | 219 |
| Manufacturer Part # | 219 |
| Height | 0.35" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 4.35" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hickory 219 Width 3.35 Inch OEM Thumb Screw Stainless Steel with Knurled Head
About this item
Product Details
Product Details
Hickory 219 Thumb Screw