Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield aftermarket commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Engineered to match existing Delfield units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Delfield 219-4618 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 219-4618 3.5 Inch Relay Timer Electric Control Device
| Fits with Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 219-4618 |
| Manufacturer Part # | 219-4618 |
| Height | 2" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 219-4618 120v 1hp 15a
