RestaurantSupply.com is your trusted source for Other cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 218P113 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 218P113 3 Inch Ratchet Fastener 10 Packs - OEM
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 218P113 |
| Manufacturer Part # | 218P113 |
| Height | 1.85" |
| Width | 3" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 218P113 Ratchet Fastener 10/pk, Roundup Hdc20 Rc. Sc
