FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Wells steam tables and food wells.
- Authorized Wells dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wells 21898 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Wells 21898 25 Inch Warmer Electric Food Holding - 5 Pan
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 21898 |
| Manufacturer Part # | 21898 |
| Height | 13" |
| Width | 23.63" |
| Depth | 71.5" |
| Weight | 116 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 21898 5 Pan Warmer Built In Top Mt Thermost