RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 218963 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 218963 2.2 Inch Nkk Switch Toggle Electric 25 Amp Rohs
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 218963 |
| Manufacturer Part # | 218963 |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 218963 Switch Toggle Nkk 25amp S331f Rohs
