RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 21880052 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 21880052 1/4hp Electric Motor for Commercial Equipment
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 21880052 |
| Manufacturer Part # | 21880052 |
| Height | 10.9" |
| Width | 11.3" |
| Depth | 16.4" |
| Weight | 24.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 21880052 Motor 1/4hp 208/230v 50/60hz
