- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 2187605 1Inch Square Coupler 2 1/16Inch Length Food-Safe Metal
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 2187605 |
| Manufacturer Part # | 2187605 |
| Height | 3.35" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 0.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 2187605 Coupler 1in Square 2 1/16in Lg
