- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 2187145 18 Inch Stainless Steel Mix Container Holder with Ergonomic Design
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 2187145 |
| Manufacturer Part # | 2187145 |
| Height | 3" |
| Width | 18" |
| Depth | 21" |
| Weight | 0.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 2187145 Mix Container Holder