RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2187079 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2187079 8 Inch Cord 16/3 5-15P Electric Power Supply
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2187079 |
| Manufacturer Part # | 2187079 |
| Height | 1.45" |
| Width | 8.3" |
| Depth | 10.3" |
| Weight | 0.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2187079 Cord/plg 16/3 5 15p
