RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco hot dog equipment.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 21863 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 21863 1 Inch Flow Thru U Awning Pivoting Component Steel
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 21863 |
| Manufacturer Part # | 21863 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 21863 Awning Pivoting Flow Thr U 23