RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 21851481 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 21851481 6.25 Inch Electric Heating Element 1400w for Commercial Use
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 21851481 |
| Manufacturer Part # | 21851481 |
| Height | 1.35" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 11.65" |
| Weight | 1.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 21851481 Element 1400w 240v