RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 21847720 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 21847720 3.6 Inch Baker's Pride Radiant Burner Stainless Steel with Precise Heat
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 21847720 |
| Manufacturer Part # | 21847720 |
| Height | 1.55" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 20.5" |
| Weight | 1.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 21847720 Burner Radiant Baker's Pride