RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride -21840650 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride -21840650 17 Inch Straight Burner Gas Stainless Steel with Durability
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | -21840650 |
| Manufacturer Part # | -21840650 |
| Height | 1.45" |
| Width | 17.45" |
| Depth | 23.05" |
| Weight | 1.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride -21840650 Straight Burner