RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 21840532 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 21840532 24 Inch Grate Stainless Steel Gas Grill Component
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 21840532 |
| Manufacturer Part # | 21840532 |
| Height | 1" |
| Width | 24" |
| Depth | 32" |
| Weight | 30.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 21840532 Grate 24 (24x34.526) (cbbq)
