RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 21820753 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 21820753 6.45 Inch Support Rock Grate Rear Stainless Steel
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 21820753 |
| Manufacturer Part # | 21820753 |
| Height | 2.3" |
| Width | 6.45" |
| Depth | 18.4" |
| Weight | 1.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 21820753 Support 18 Rock Grate Rear
