Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for APW aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing APW units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket APW 21818019 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 21818019 1-1/2 Inch Door Strike Plate to Bakers Pride Oven
| Fits with Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 21818019 |
| Manufacturer Part # | 21818019 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 21818019 Door Strike Plate 2-1/4" X 1-1/8" With 1-1/2" Ctrs, Bakers Pride Oven
