RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 218-1216 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 218-1216 3/4 Inch Inlet 1 Inch Outlet Drain Component Corrosion-Resistant
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 218-1216 |
| Manufacturer Part # | 218-1216 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 218-1216 Tbg Drain 3/4 X 1 Sanicl Ean Gr
