RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie stainless steel food pans and food pan accessories.
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie 21798-1 stainless steel food pans and food pan accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie 21798-1 1/16 Inch Cotter Pin Stainless Steel with Descriptors
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 21798-1 |
| Manufacturer Part # | 21798-1 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 21798-1 Cotter Pin Stainless Ste El 1/16" X 1/2"