RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 217847 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 217847 4.25 Inch Start Cap Gas OEM Component Stainless Steel
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 217847 |
| Manufacturer Part # | 217847 |
| Height | 2.3" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 4.35" |
| Weight | 0.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 217847 Start Cap. #014 0053 37
