RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 217846 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 217846 Fan Motor Bracket Assembly 11 Inch OEM Durable Design
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 217846 |
| Manufacturer Part # | 217846 |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 217846 Assenbly Fan Motor/bracket 550 06