RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 217825 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 217825 Protector 1.25 Inch Corrosion Resistant OEM Component
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 217825 |
| Manufacturer Part # | 217825 |
| Height | 1.13" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 217825 Protector For #216486ruf #071 0561 23
