RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 217809 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 217809 7.5 Inch Blade Fan for Reliable Airflow Management
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 217809 |
| Manufacturer Part # | 217809 |
| Height | 1.7" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.75" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 217809 Blade Fan #083012200 1 2sec. Cld Pn
