- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nieco 2177 3.2 Inch Gas Regulator OEM for Foodservice Equipment
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 2177 |
| Manufacturer Part # | 2177 |
| Height | 2.3" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 2177 Nat Gas Regulator Nieco
