Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 21749953 Red Faucet Handle for MT NHT 22800 Commercial Use
Item:
#1507196
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 21749953 |
| Manufacturer Part # | 21749953 |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 21749953 Red Faucet Handle for MT NHT 22800 Commercial Use
$43.36
Unit price
/
Unavailable
