RestaurantSupply.com is your trusted source for APW hot dog equipment.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 21748510 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 21748510 1-1/2 Inch Sprocket Steel for Hot Dog Cooker
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 21748510 |
| Manufacturer Part # | 21748510 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 1.4" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 21748510 Sprocket, 1-1/2" 17 Tooth .27" Dia On D Shaft Hole 1 Set Screw, American Permanent Ware Hot Dog Cooker Hrs20
